Sprzedaż kruszyw Białystok

Sprzedaż Piasku

Jeśli chodzi o sprzedaż piasku nie można trafić lepiej, niż na Autosiza, jesteśmy firmą, dla której ważne jest zadowolenie klienta i wysoka jakość świadczonych usług. Na co dzień działamy w branży kruszyw i dostarczamy naszym klientom piasek, żwir oraz świadczymy profesjonalne usługi koparko-ładowarką. Nasza firma ma siedzibę w Białymstoku, swoje usługi oferujemy jednak na terenie całego województwa Podlaskiego. Dostarczany przez nas piasek ma wiele praktycznych zastosowań, jest on niezbędny w czasie budowy dróg, chodników, ścieżek rowerowych, jest też wykorzystywany w pracach budowlanych do produkcji betonu przy mniejszych budowach. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat sprzedaży piasku i chcesz lepiej poznać naszą ofertę zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź poprzez wysłanie nam wiadomości mailowej na dane dostępne na stronie.

Sprzedaż Żwiru

Sprzedaż żwiru to jedna z usług, jakie oferuję nasza firma, dobrze wiemy jak ważny jest wybór odpowiedniego materiału w czasie prac budowlanych, dlatego oferujemy jedynie wysokiej jakości surowce idealnie spełniające potrzeby naszych klientów. Oferowany przez nas żwir jest elementem, którego nie może przecież zabraknąć przy produkcji betonu towarowego, jak i przemysłowego. Wielu z naszych klientów wykorzystuje go również w pracach ogrodowych lub innych mniejszych konstrukcjach przydomowych, warto pamiętać, że żwir należy do rodziny kamieni dekoracyjnych. Sprzedaż żwiru odpowiedniej jakości pozwala naszym klientom na utwardzenie gruntów, wspomniane wcześniej prace ogrodowe, jak i inne prace z wykorzystaniem betonu powstałego przy użyciu żwiru. Gdy potrzebują Państwo żwiru najwyższej jakości, dostarczonego na czas zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Białymstoku poprzez telefon lub wiadomość mailową.

Sprzedaż Czarnoziemu

Nasza firma świadczy szereg usług z zakresu sprzedaży surowców, między innymi jest to sprzedaż czarnoziemu, jest to surowiec, który jest niezwykle ważny w pracach związanych z ogrodnictwem i rolnictwem. Bez odpowiedniego podłoża, jakim jest czarnoziem nie można wyobrazić sobie upraw ani hodowli roślin, które będą satysfakcjonujące. Wiemy jak ważnym aspektem dla naszych klientów jest dostawa żwiru w odpowiednie miejsce i w odpowiednim czasie, dlatego zawsze są to dla nas priorytety. Podobnie jest w kwestii doboru odpowiedniej jakości czarnoziemu, w naszej ofercie znajdą Państwo jedynie najlepszej jakości ziemię, którą można wykorzystać do: sadzenia trawników, sadzenia drzew i krzewów owocowych, zakładania szklarni i ogrodów warzywnych, sadzeniu kwiatów i krzewów ozdobnych, jak i innych pracach rolniczo ogrodowych.

Sprzedaż Kruszyw

Wiemy jak ważnym aspektem w pracach budowlanych jest sprzedaż kruszyw, muszą one być dostarczone w odpowiednie miejsce i w odpowiednim czasie. Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi, terminowości i surowca najwyższej jakości. Nasi klienci wykorzystują dostarczane przez nas kruszywa budowlane doprać, takich jak budowa dróg, surowiec, jaki im dostarczamy świetnie się do tego nadaje. Możliwości, jakie daje nasze kruszywo to: utwardzenie i niwelowanie terenu, budowa wałów oraz nasypów, oraz inne prace budowlane. Kruszywa, jakie sprzedajemy pochodzą ze sprawdzonego źródła, dlatego ręczymy za ich jakość, są one dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Dostawa kruszywa od naszej firmy jest zawsze wykonywana w terminie, sprawnie i profesjonalnie, dlatego właśnie nasza usługa wypada tak korzystnie w porównaniu z ofertami konkurencyjnych firm.

logo firmy

Izabela Świrydowicz
ul. Zielna 17M
15-339 Białystok woj. podlaskie